Par mums

“AUTO RINGS” – uzņēmums ar pieredzi kopš 1998. gada.

Uzņēmums „AUTO RINGS” specializējas transportlīdzekļu uzkopšanas pakalpojumu sniegšanā, profesionālās ķīmijas piegādē un nanopārklājumu uzklāšanas pakalpojumu sniegšanā privātuzņēmumiem, valsts iestādēm, kā arī starptautiskiem uzņēmumiem. 

„AUTO RINGS” ir aprīkots ar profesionālu tehnoloģiju kompleksu, kas nodrošina līdz 12 automašīnu apkalpošanu vienlaicīgi. „AUTO RINGS” – viens no līderiem transportlīdzekļu uzkopšanas sfērā. To pierāda vairāk nekā 150 noslēgtie apkalpošanas līgumi ar privātuzņēmumiem un valsts iestādēm, kā arī lielais skaits klientu, kas regulāri apmeklē mūsu kompleksu.

Mūsu pieredze

  • Vairāk nekā 800 000 apkalpoto automašīnu, ieskatot tādus darbus kā atjaunošana un aizsargpulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana, keramisko un nanopārklājumu uzklāšana, kā arī citi interjera un eksterjera deteilinga darbi.
  • Vairāk nekā 200 līgumu ar privātajiem uzņēmumiem, valsts iestādēm un starptautiskajiem uzņēmumiem.
  • Profesionāli apmācīti darbinieki ar lielu pieredzi.
  • Labākais mūsdienu aprīkojums un profesionāla ķīmija no vadošajiem pasaules ražotājiem.
  • Kompleksa telpās tiek papildus piedāvāts arī:
  • specializēts veikals ar unikāliem produktiem;
  • kafejnīca-restorāns “Ring Cafe”, kur var nobaudīt garšīgu maltīti vai aromātiskas kafijas tasīti;
  • profesionālu speciālistu konsultāciju pakalpojums “AUTO RINGS Experts”.

Par svarīgiem faktoriem pakalpojumu kvalitātes uzturēšanā mēs uzskatām profesionālu mūsu speciālistu darbu, nepārtrauktu jaunu, inovatīvu tehnoloģiju un produktu ieviešanu, piemēram, automatizētās dozēšanas kontroles sistēmas izmantošanu, kā arī iekārtu un ķīmijas izmantošanu no pasaules vadošajiem ražotājiem.

Pastāvīga pieredzes apmaiņa un uzticama sadarbība ar partneriem no ASV un Eiropas ļauj nepārtraukti pilnveidot mūsu darbu kvalitāti, ieviest jaunus pakalpojumus un sniegt servisu, kas atbilst labākajiem starptautiskajiem standartiem. “AUTO RINGS” – mums uzticas!

“Ring Cafe” kafejnīca-restorāns

Automazgāšanas centrā “AUTO RINGS” Car Wash & Detailing 2. stāvā atrodas kafejnīca-restorāns “Ring Cafe”, kur var nobaudīt ne tikai apburošu kafiju, bet arī garšīgi paēst gan brokastis un pusdienas, gan arī vakariņas. Angļu brokastis, itāļu virtuve, steiki, liela zupu izvēle un kokteiļi ikvienai gaumei!