Nanopārklājumi

Neredzamā aizsardzība uz ilgu laiku.
Automašīnas

Nanopārklājumi automašīnām tiek izmantoti virsbūves aizsardzībai, kā arī salona elementiem, tāpēc tos var iedalīt divās grupās.

  • Nanopārklājumi automašīnas salonam
Nanopārklājumi salonam ļauj pasargāt no traipiem, veidojot nanoaizsargplēvi, kas neļauj UV stariem negatīvi ietekmēt uz virsmu, kā arī maksimāli atvaira šķidrumus, neļaujot tiem iesūkties auduma struktūrā, kas atvieglos apstrādātas virsmas tīrīšanu.


  • Nanopārklājumi automašīnas virsbūvei
Nanopārklājums stikliem un spoguļiem rada hidrofobo efektu un spēj atvairīt lietu, un aizsargā virsmu no ceļa netīrumiem un kaļķakmeni. Tas nodrošina labu redzamību paaugstinātas mitruma apstākļos. Nanopārklājums virsbūvei veido cietu, triecienizturīgu un glancētu virsmu.

Unikālā tehnoloģija nodrošina aizsardzību no smiltīm, skrāpējumiem un akmeņu šķembām, putnu ekskrementiem, skābiem nokrišņiem un krāsu izbalēšanas. Šīs hidrofobais pārklājums ir viegli mazgājams, rekomendējams uzklāšanai uz krāsotām virsmām, riteņu diskiem, stikla šķiedras un plastikāta.

Sabiedriskais transports

Nanopārklājumu galvenais mērķis sabiedriskajam transportam, pirmkārt, ir aizsardzība pret dažādiem ārējās vides faktoriem un to estētisko izskatu saglabāšana no ārpuses un iekšpuses. 

Nanopārklājumi samazina virsmas piesārņojumu un padara tīrīšanu vieglāku un ātrāku.

Kuteri un jahtas

Cilvēki vienmēr meklē iespēju aktīvi atpūsties. Aizvien vairāk cilvēku kļūst par greznu jahtu, kuteru un ūdens motociklu īpašniekiem, bet diemžēl pēc sezonas beigām cilvēki aizmirst par nepieciešamo kuģa kopšanu.

Ne visi zina, ka laivai vai kuterim ir nepieciešams tāds pats, bet atsevišķos gadījumos vēl īpašāka pieeja nekā automašīnai, jo jebkurš ūdens transports tiek ekspluatēts smagos apstākļos, kas negatīvi ietekmē laivas korpusu.

Lai jūsu kuteris, laiva vai ūdens motocikls vienmēr izskatītos nevainojami un dāvātu daudz prieka, mēs izmantojam programmu, kas paredz lielu un mazu ūdens kuģu apstrādi ar nanopolimēriem.

Fasādes

Aizsargāt ēku fasādi no mitruma ir viena no galvenajām hidrofoba pārklājuma funkcijām.

Lietus straumes, kas notek pa mājas sienām, spēj nemanāmi graut tās virsmu. Hidrofobo pārklājumu izmantošana ēku fasādēm ne tikai aizsargā, bet arī saglabā pievilcīgu izskatu uz ilgu laiku.

Arhitektūras pieminekļi

Arhitektūras pieminekļu saglabāšanai un aizsardzībai nanopolimēram piemīt augsta hidrofobiskuma īpašība, un tas ir spēj atvairīt lietus ūdeni un aizsargā virsmu no netīrumiem, kaļķakmeņu nogulsnēm, putnu ekskrementiem, skābiem nokrišņiem un krāsas izbalēšanas. Šīs hidrofobais pārklājums ir viegli mazgājams un tiek atjaunots pēc nepieciešamības.

Interjers un mīkstās mēbeles

Hidrofobie pārklājumi interjera priekšmetiem, mēbelēm, tehnikai un apģērbiem ļauj tos aizsargāt no putekļiem, mitruma un UV staru iedarbības. Pateicoties unikālajām īpašībām un lietojuma plašumam, var pagarināt mēbeļu un interjera kalpošanas laiku, uzturot to nevainojamā stāvoklī.

''AUTO RINGS'' katalogs

NASIOL katalogs

Sazinieties ar mums