Industriālie līdzekļi

Autoķīmija

Mēs piedāvājam mūsu klientiem industriālos ķīmiskos līdzekļus vairākās jomās:

 • dažādu transportlīdzekļu un tehnikas mazgāšanai – vieglās un kravas automašīnas, sabiedriskais, komerciālais, dzelzceļa, gaisa un jūras transports;
 • profesionālie tīrīšanas līdzekļi autodeteilingam.

Sadzīves ķīmija

”AUTO RINGS” piedāvā specializētus līdzekļus mājas uzkopšanai no ASV vadošā uzņēmumā “SIMONIZ USA”. Saņemt sīkāku informāciju vai iegādāties līdzekļus Jūs varat "AUTO RINGS" kompleksā.

Industriālā ķīmija

Diezgan bieži var rasties situācijas, ka ir nepieciešams nomazgāt vai iztīrīt netīrumus no kāda objekta, un parastie ķīmijas līdzekļi, ko izmanto ikdienas dzīvē, ir bezspēcīgi.

Ir nepieciešami citi, spēcīgāki tīrīšanas līdzekļi, kas spēj tikt galā ar jebkuras sarežģītības netīrumiem, pateicoties to īpašajam ķīmiskajam sastāvam.
Industriālie tīrīšanas līdzekļi ir paredzēti, lai likvidētu jebkuras sarežģītības netīrumus. 

Industriālā ķīmija nāk palīgā situācijās, kad ir nepieciešams iztīrīt dažādu veidu degvielas (benzīna, petrolejas) pēdas, rūpnieciskās eļļas, taukus. Industriālā ķīmija tiek izmantota dažādas tehnikas mazgāšanai: tvertnēm, vagoniem, kuģiem, lidaparātiem.

Turklāt industriālie tīrīšanas līdzekļi ir ideāli piemēroti tīrīšanai lietām, kas ir izgatavotas no metāla, lai noņemtu rūsu, krāsas pārklājumiem un daudz kam citam.

Nanopolimēri

Hidrofobie un nanopārklājumi – mūsdienīgs veids, kā saglabāt virsmas ārējo izskatu no mitruma un ārējās vides negatīvās ietekmes.

Hidrofobie pārklājumi ir ūdenī nemirkstoši pārklājumi uz hidrofobo līdzekļu bāzes. Hidrofobu nanopārklājumi ir izmantoti dažādu materiālu aizsardzībai (metāla, koka, plastmasas, ādas, tekstilizstrādājumiem) no ūdens postošās ietekmes.

Aprīkojums

Mēs piedāvājam jums rūpīgi atlasītus produktus, kas neliks jums vilties, pārspēs cerēto un ļaus sasniegt 100% rezultātu.

Izvēlieties mūsu piedāvātos produktus, kurus izmanto nozares profesionāļi, un jūs noteikti sasniegsiet izcilu rezultātu.

Mēs piedāvājam mūsu klientiem industriālos ķīmiskos līdzekļus vairākās jomās:
 • dažādu transportlīdzekļu un tehnikas mazgāšanai – vieglās un kravas automašīnas, sabiedriskais, komerciālais, dzelzceļa, gaisa un jūras transports;
 • profesionālie tīrīšanas līdzekļi autodeteilingam;
 • plašs izvēles klāsts sadzīves ķīmijai;
 • dažādas tīrīšanas un dezinfekcijas vielas, kuras paredzētas medicīnas iestādēm, skolām, bērnudārziem, kā arī restorāniem un kafejnīcām.

Dezinfekcijas līdzekļi

Dezinficējošie ķīmiskie līdzekļi, kas tiek lietoti, lai iznīcinātu patogēnus mikroorganismus uz vidē esošiem priekšmetiem, iznīcina mikrobus īsā laikā.

To toksiskums cilvēkiem un dzīvniekiem ir ļoti niecīgs vai arī tie nemaz nav toksiski. Dezinficējošie līdzekļi ir paredzēti profilakses cīņā ar infekciju slimību izraisītājiem veselības aprūpes un pārtikas apstrādes iestādēs, kā arī citās sabiedriskās vietās, transportā un mājās.

Tīrīšanas pakalpojumi

 • Mēs sniedzam tīrīšanas pakalpojumus gan atsevišķi, gan kompleksi.
 • Mēs specializējamies tādu tīrīšanas darbu veikšanā, kur vēl papildus tiek uzklāti hidrofobi pārklājumi privātmāju jumtiem, fasādēm, arhitektūras pieminekļiem un jebkura veida transportam.
 • Veicam periodiskus darbus, kurus nepieciešams veikt vairākas reizes gadā, piemēram, mīksto mēbeļu tīrīšana, logu un fasādes mazgāšana vai arī žalūziju tīrīšana u.tml.
 • Mūsu kvalificētie speciālisti uzkopšanas laikā izmanto jaunākās mūsdienu tīrīšanas tehnoloģijas.
 • Mūsu rīcībā ir ļoti kvalitatīvs tīrīšanas aprīkojums un ārvalstīs ražoti ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi, kas ļauj mums veikt tīrīšanas darbus teicamā kvalitātē.

''AUTO RINGS'' katalogs

SIMONIZ katalogs

Sazinieties ar mums