Auto mazgāšana

Robotizēta auto mazgātuve

Bezkontakta auto mazgātava “LaserWash® 360 Plus” (ASV) ir augstākās klases robotizēta mazgāšanas iekārta, kas darbojas bez cilvēka iejaukšanās. Mazgāšanas process tiek nodrošināts, vienlaicīgi izmantojot 18 augstspiediena sprauslas (kas ir salīdzināms ar 18 vienlaicīgu augsta spiediena iekārtu darbību). 

Atkarībā no izvēlētās programmas jūsu auto mazgāšanas procesā tiks lietoti līdz 9 dažādiem profesionālās ķīmijas līdzekļiem. Šī bezkontakta procesa tehnoloģija ļauj iegūt maksimāli iespējamo kvalitatīvo rezultātu automazgātavā. Piedāvātā tehnoloģija ir droša transportlīdzekļa krāsojumam un drošības ziņā pat pārspēj mazgāšanu ar rokām.

Bezkontakta mazgāšana “LaserWash® 360 Plus” (ASV) ir atzīta par labāko bezkontakta automašīnas mazgātavu daudzos pasaules reģionos un ir neapstrīdams līderis automašīnas virsbūves bezkontakta automazgāšanā. Tiek izmantota “Smart” automašīnas skenēšanas tehnoloģija tās gabarītu un ūdens sagatavošanas optimālo procesu noteikšanai.

Unikāla mazgāšanas un ķīmijas padeves tehnoloģija no vadošajiem ražotājiem. Tas viss ir “LaserWash® 360 Plus”. “AUTO RINGS” – pirmais centrs Baltijā, kuram uzticēja iespēju uzstādīt jaunāko bezkontakta automazgāšanas kompleksu “LaserWash® 360 Plus”. 

Robotizēta kompleksa “Laserwash® 360 Plus” papildu funkcijas: 

 • “Carnauba Wax” – cietākais vasks pasaulē, kas piešķir izcilu spīdumu; 
 • “Lava Shine” – karsts vasks maksimālai automašīnas virsbūves aizsardzībai; 
 • “Double Rinse” – dubultā skalošana maksimālai attīrīšanai; 
 • “Triple Foam” – automašīnas lakas krāsojuma spīduma palielināšanai; 
 • “Spot Free Rinse” – skalošana ar demineralizētu ūdeni; 
 • “Anti-Bug” – papildu apstrāde pret kukaiņiem; 
 • “Super Sealant” – aizsedz mikroplaisas virsbūves krāsojumā.

“LaserWash® 360 Plus” – labākā izvēle autoīpašniekiem, kuri ciena kvalitāti, ātrumu un novērtē automašīnas virsbūves bezkontakta auto mazgāšanas priekšrocības.

Hibrīda auto mazgātuve

Hibrīdā mazgāšana – tā ir tehnoloģija, kas ļauj sasniegt maksimālu rezultātu. Robota un cilvēka sinerģija sniedz kvalitātes un rūpīgas automašīnas mazgāšanas garantu. Auto priekšmazgāšana atbrīvo no būtiskiem netīrumiem un novērš mikroskrambu parādīšanos uz krāsojuma, ar ko bieži sastopamies, izmantojot automātisko mazgāšanu ar birstēm.

Augstas kvalitātes profesionālās ķīmijas izmantošana, kopā ar “SOFTBRUSH” lenti (nejaukt ar sukām, ar kurām ir aprīkoti tradicionālie automātiskie automazgātavas kompleksi) lietošana, var ne tikai samazināt laiku, mazgājot automašīnu, bet arī novērst transportlīdzekļa krāsojuma izbalēšanu, tādējādi saglabājot savu sākotnējo izskatu. “SOFTBRUSH” lentes maigi tīra automašīnu un piešķir spīdumu krāsojumam.

Pakalpojumu paketes:

 • STANDARD
 • STANDARD PLUS
 • PREMIUM
Hibrīdā automazgāšanas programma var iekļaut sevī tādas opcijas kā:


 • tīrīšana no kukaiņiem un bituma;
 • paklāju un durvju ailes tīrīšana;
 • riepu spīduma uzklāšana;
 • disku rūpīga attīrīšana no piesārņojumiem;
 • plastikāta detaļu apstrāde;
 • dzinēja tīrīšana no augšas un apakšas;
 • stiklu apstrāde ar speciāliem līdzekļiem pret ledu un lietu;
 • salona tīrīšana, ozonēšana un aromatizācija.

Piedāvājam arī rokas mazgāšanu. Uzņēmuma

"AUTO RINGS” profesionālie darbinieki sniegs konsultācijas par piedāvātajām papildu opcijām.

Salona tīrīšana

Laiku pa laikam ir nepieciešams veikt automobiļa salona tīrīšanu, lai novērstu netīrumus, jo tīrā automobilī braukt ir patīkamāk. Speciāli apmācīti “AUTO RINGS” speciālisti parūpēsies par Jūsu automašīnas salona kopšanu un tīrīšanu, izmantojot speciālos līdzekļus un instrumentus salona tīrīšanai.

Savā darbā mēs izmantojam pārbaudītus tikai labākos līdzekļus un materiālus, kas izcili tiek galā ar jebkuriem netīrumiem uz jebkuras virsmas. Salona tīrīšanai tiek izmantoti līdzekļi no pasaules vadošā uzņēmuma “SIMONIZ USA” un citiem ražotajiem. 

Papildus pie automašīnas salona tīrīšanas Jūs varat pasūtīt:


 • salona ādas un plastmasas elementu apstrādi ar kondicionieru, kas piešķir ne tikai ādas atjaunošanas efektu, bet arī veidos aizsargpārklājumu;
 • durvju gumijas kompaktoru apstrādi, kas mitrinās gumijas virsmu, piešķirs estētisku izskatu un neļaus tām izžūt vai sasalst;
 • ekspress tekstila ķīmisko tīrīšanu, kas piešķirs svaigumu un komforta sajūtu salonā;
 • plašu gaisa atsvaidzinātāju sortimentu salona aromatizācijai;
 • salona ozonēšana ļaus izvairīties no nepatīkamām smakām un atsvaidzinās gaisu salonā;
 • salona elementu ekspress ķīmisko tīrīšanu, ja ir nepieciešams ātri novērst netīrumus.

Pretlietus aizsardzība

 Automobiļa stiklu caurspīdīgums ietekmē ne tikai komfortu, bet arī braukšanas drošību. Maksimālu redzamību palīdzēs nodrošināt speciālo pretlietus un pretledus pārklājumu uzklāšana no pasaules līderiem speciālo līdzekļu ražošanā – uzņēmuma “SIMONIZ USA” un citiem ražotājiem.

Tas ir mūsdienīgs pakalpojums, kas ļauj ne tikai uzlabot hidrofobu īpašības, bet papildus aizsargāt tos no mehāniskiem, ķīmiskiem, abrazīviem un citiem bojājumiem.

Pretlietus un pretledus aizsardzība ir:
 • aizsargslāņa veidošanas uz virsmas – tam piemīt netīrumu un ūdens atgrūdošas īpašības;
 • apstrādātas virsmas vieglā kopšana pēc automobiļa spoguļu un stiklu nanoapstrādes;
 • pēc apstrādes nav nepieciešams bieži mazgāt automobili, jo pārklājums nodrošina ātru ledu un sniegu tīrīšanu.
Ja jūs gribat pārvietoties komfortabli un droši, netērējot liekas sekundes vējstikla slotiņu ieslēgšanai, kā arī naudu vējstikla mazgāšanas līdzekļu iegādei, tad tas ir tas, kas Jums ir nepieciešams!

Uzņēmuma «AUTO RINGS” eksperti sniegs konsultācijas un palīdzēs izvēlēties nepieciešamo nanopārklājuma sastāvu stikliem, atkarībā no laika apstākļiem un Jūsu vēlmēm.

Ekspress vaskošana

Virsbūves apstrādei tiek izmantoti kā sintētiskie, tā arī naturālie vaski. Vaski neizšķīst ūdenī, nereaģē ar skābēm un sārmiem.

To īpašību dēļ vasks tiek sen izmantots, lai apstrādātu virsbūves ar mērķi uzlabot izskatu un aizsardzību pret ārējās vides ietekmi. Kad virsma tiek pārklāta ar vasku, vaska daļiņas uzkarst, izkausē un iekļūst mikroplaisās uz virsbūves. Rezultātā virsma tiek izlīdzināta. No gludās virsmas atspoguļojas saules stari neizkliedējoties, tādējādi radot "spoguļa spīduma" efektu.

Uzņēmums “AUTO RINGS” rokas pulēšanai izmanto CARNAUBA vasku no “SIMONIZ USA” (Karnaubas vasks tiek uzskatīts par viscietāko un vislabāk spīdošo vasku pasaulē). Vasks arī aizsargā krāsojumu.

Vasks veido uz virsbūves hidrofobu plēvi, kas atgrūž ūdeni. Tā kā vasku neietekmē sārmi un skābes, tas pasargā virsbūvi no ķīmiskām vielām, kā arī no vairākām dabiskas izcelsmes vielām, piemēram, sveķiem no skuju kokiem. 

No virsmas, kas pārklāta ar vasku, ir viegli nomazgāt sveķus, un netiks atstatas pēdas. Cita veida piesārņojumu likvidēšana arī prasa mazāku piepūli, kas netieši aizsargā virsbūvi no mehāniskiem bojājumiem, mazgāšanas laikā.

“AUTO RINGS Eksperts” rekomendē, izmantojot Hibrīdo mazgāšanu, pasūtīt papildus rokas vaskošanas pakalpojumu (papildus aizsargpārklājuma uzklāšanu), lai piešķirtu automobilim pievilcīgāku izskatu.

''AUTO RINGS'' katalogs

Sazinieties ar mums