Pakalpojumi

Automazgāšanas komplekss

Profesionālas mazgāšanas un transportlīdzekļu tīrīšanas pakalpojumu komplekss privātajiem un korporatīvajiem klientiem. Īpaši piedāvājumi uzņēmumiem ar lielu autoparku.

Uzzini vairāk
Transportlīdzekļu deteilings

Profesionālo pakalpojumu komplekss transportlīdzekļu interjera un virsbūves aizsardzībai, kā arī pievilcīga izskata uzturēšana automašīnai. Darbus veic sertificēti speciālisti.

Uzzini vairāk
Nanopārklājumi

Nanoapstrādes pakalpojumi transportlīdzekļiem, ēkām, arhitektūras pieminekļiem un citiem objektiem valsts organizāciju un citu juridisko personu vajadzībām. Profesionālas konsultācijas par hidrofobu pārklājumu pielietošanu

Uzzini vairāk
Industriālie līdzekļi

Specializētie tīrīšanas pakalpojumi un rūpniecisko ķīmiju piegāde ar vairāk nekā 700 nomenklatūru nosaukumiem no pasaules vadošajiem ražotājiem valsts un privātajiem uzņēmumiem.

Uzzini vairāk
Pakalpojumi un preces mājai

Nanolīdzekļi plašai lietošanai privātmājā vai dzīvoklī. Hidrofobie pārklājumi gadžetiem un piederumiem. Vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība. Speciālistu konsultācijas.

Uzzini vairāk
Smalko bojājumu remonts

“HBC Smart” – tā ir tehnoloģija, kura ļauj veikt smalku bojājumu remontu īsā laikā (no 45 minūtēm līdz pāris stundām) bez detaļas pārkrāsošanas vai nomaiņas.

Uzzini vairāk